dnes, streda 24. 4. 2024
mierny dážď, mierny severný vietor
vietorS, 3.89m/s

Deň matiek v Komunitnom centre

KC Logo Deň matiek v Komunitnom centre

Pri príležitosti sviatku Dňa matiek 10. mája 2022 pracovníčky komunitného centra Vechec zorganizovali stretnutie v priestoroch KC, na ktorom deti odprezentovali program pre svoje mamičky. Dievčatá vystúpili s recitáciou básne a tancom. Program nacvičila a kostýmy pre dievčatá ušila pracovníčka KC Marta Faková. Mamičky mali možnosť vidieť, ako ich deti trávia voľný čas v komunitnom centre. Pri realizácii aktivít KC často spolupracuje s terénnymi sociálnymi pracovníkmi, ktorí sa aj tentokrát zúčastnili tohto stretnutia.  Celé popoludnie sa nieslo v atmosfére radosti, priateľstva a vzájomného spoznávania sa. Prítomnosť zástupcov obce starostu Ladislava Tótha a prednostu obce Petra Murina svedčí o ich záujme o život v komunite.  Aj naďalej chceme pokračovať v realizovaní takýchto aktivít, ktoré by sme bez podpory obce nemohli vykonávať. Najbližšie sa stretneme pri príležitosti sviatku Dňa detí.

Kolektív KC

Vytvorené: 1. 6. 2022